Dietetyk

dietetykDoktor nauk medycznych Natalia Czech-Sroka – Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

W pracy z pacjentami wykorzystuje doświadczenie oraz wiedzę, którą stale pogłębia uczestnicząc w licznych konferencjach naukowo – szkoleniowych.

W czasie praktyki zawodowej spotkała się z różnorodnymi potrzebami pacjentów w zakresie dietetyki, które potwierdziły konieczność indywidualnego podejścia do każdej z osób. Dzięki temu przygotowywane diety są unikalne i w pełni dopasowane do okoliczności.

Planując jadłospisy wykorzystuje również zainteresowanie kuchniami świata, dzięki czemu udowadnia, że dieta nie musi być nudna i monotonna.

Proponujemy Państwu indywidualnie przygotowany plan żywienia, oparty na wynikach analizy składu ciała, dokładnym badaniu dotychczasowego sposobu żywienia z uwzględnieniem trybu życia oraz preferencji żywieniowych. Dieta przygotowana jest z wykorzystaniem specjalnego programu komputerowego co, dzięki dokładnym wyliczeniom, umożliwia idealne jej dopasowanie do potrzeb organizmu. Oparta jest na zasadach prawidłowego odżywiania, nie uwzględnia suplementów diety.

Badania potwierdzają, że nawet niewielka utrata masy ciała skutecznie obniża ryzyko wystąpienia powikłań otyłości: cukrzycy typu II, nadciśnienia tętniczego, miażdżycy czy chorób kostno stawowych.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich:

  • dorosłych i dzieci z nadwagą i otyłością
  • osób ze schorzeniami układu pokarmowego
  • osób u których występują choroby wymagające zastosowania specjalnej diety (cukrzyca, dna moczanowa, choroby nerek, osteoporoza, ADHD, nowotwory)
  • osób z nietolerancją pokarmową
  • sportowców
  • kobiet w ciąży i matek karmiących

Kontakt: +48 509 789 482  kontakt@zasmakuj-zdrowia.pl

Więcej informacji na stronie: www.zasmakuj-zdrowia.pl